sestdiena, 2021. gada 13. novembris

Naujenes tautas bibliotēka atsāk darbu klātienē "zaļajā" - drošajā režīmāAtbilstoši grozījumiem Ministru Kabineta rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 15. novembra Naujenes tautas bibliotēka,  atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē epidemioloģiski drošā vidē.

No 15. novembra Naujenes tautas bibliotēkas klātienes pakalpojumi būs pieejami tikai “zaļajā” – drošajā režīmā.


Pakalpojumi klātienē tiek sniegti un pieejami tikai uzrādot derīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Ienākot un uzturoties bibliotēkā, jāizmanto sejas maskas un jāievēro savstarpēja 2m distance.

Apmeklētāju skaits Naujenes tautas bibliotēkas telpās ierobežots – līdz 2 apmeklētājiem, ievērojot 2 metru distance, nodrošinot vienai personai vismaz 15 m2 no publiski pieejamās telpas platības. 

Bibliotēkas telpās ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem. Atrodoties bibliotēkas iekštelpās, obligāta ir sejas masku valkāšana.

Lasītava un datori ir pieejami individuālam (vai vienas mājsaimniecības) apmeklējumam / izmantošanai. 

Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes, pie datora – 15 minūtes. Pieejami ir printēšanas pakalpojumi.

Naujenes tautas bibliotēka visus aicina izmantot attālināto izdevumu rezervāciju un saņemšanu.

 Lasītājiem, kuri nevarēs uzrādīt sertifikātu, grāmatu apmaiņa būs pieejama bezkontakta režīmā, lūdzam veikt grāmatu iepriekšējo rezervēšanu un telefoniski pieteikt apmeklējumu.

Lūdzam izmantot attālinātos pakalpojumus – www.3td.lv , datubāzes Letonika .

Aicinām bērnus līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklēt tikai tādas personas pavadībā, kurai ir vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta tikai grāmatu apmaiņa.

Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Atgādinām, ka Naujenes tautas bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Lietotāju online reģistrācija”.

Grāmatas var pasūtīt elektroniskajā katalogā naujene.biblioteka.lv , e-pastā vai pa telefonu Naujenes tautas bibliotēkas darbinieks sazināsies ar lasītāju, lai telefoniski vienotos par konkrētu grāmatu saņemšanas laiku.
 
Tālr. 65450246, 29169218; e – pastā: biblioteka@naujene.lv , Autorizētiem lietotājiem: IT ALISE sistēmā.

Klātienes bibliotēkas pasākumu apmeklēšana

Aicinām piedalīties bibliotēkas lietotājus ar vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu

Pirms pasākuma tiek veikta apmeklētāju vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru