trešdiena, 2024. gada 26. jūnijs

Aicinām!

 

Ineses Minovas fotogrāfiju personālizstādes  “Gruzijas vilinājums” atklāšana 23.jūlijā plkst.17.00  Naujenes bibliotēkā.

“Gruzija ir zeme, kuru apciemot esmu sapņojusi gadiem ilgi. Pērn dzīvesbiedrs man uzdāvināja šo sapni, kuru izsapņojām kopā. Gruzija patiesi ir skaista, kontrastu pilna un viesmīlīga valsts, kas pārsteidz ar gleznaino dabu, gardu ēdienu un savu kultūrvēsturi. Tā ir zeme, kurp noteikti gribas atgriezties vēlreiz.( I. Minova)”

    Inese Minova ir Augšdaugavas novada Naujenes pagasta fotogrāfe. Kopš skolas laikā Inesei rokās nonācis tēva jaunības laiku filmiņu fotoaparāts FED-2, fotografēšana ir kļuvusi par sirdslietu un dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Pirmās fotogrāfijas tapa mājās pašas izveidotajā fotolaboratorijā, taču tehnoloģijas pamazām attīstījās un parādījās digitālās fotokameras, atklājot jaunus iespēju apvāršņus. Visas fotografēšanas iemaņas Inese apguvusi pašmācības ceļā. Tās noderējušas, vairāk kā 20 gadus strādājot žurnālistikā, kā arī noder tagad Augšdaugavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes darbā.

Jau vairākus gadus Inese darbojas Daugavpils tautas fotostudijā “Ezerzeme-F” un piedalījusies daudzās fotoizstādēs kopā ar studijas biedriem. Taču beidzot nobriedusi atklāt savu pirmo personālizstādi.

Pirms dažiem gadiem Inese nopietni aizrāvusies arī ar eļļas glezniecību, ir radījusi vairāk nekā 100 darbus, kurus ik pa laikam var aplūkot izstādēs.

 Informāciju sagatavoja:Ņina Prusakova, Naujenes bibliotēkas informācijas speciāliste


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru