pirmdiena, 2013. gada 11. februāris

Naujenes tautas bibliotēkas dienasgrāmata

11.02.2013. -Naujenes tautas bibliotēka, jau trešo reizi piedalās projekta "Bibliotēkas diena dzīvē" un mums ir prieks par šo iespēju.
8:00 - atnācu uz bibliotēku, sākas jauna darba nedēļa, mani sagaida apkopēja, viss jau spīd un laistās, ārā sniegs jau iztīrīts, bibliotēkā silti. Piekārtoju grāmatu plauktus , ieslēdzu datorus, visu sakārtoju, esam gatavi sagaidīt mūsu lasītājus.
9:00 - jau nāk pirmie apmeklētāji, nu šie pie datoriem!!!!
9:10 - kā jau pirmdienā nāk aktīvie lasītāji, samainīt grāmatas un paņemt avīzes un žurnālus, saka ka pa brīvdienām visu izlasīja, citu nu vairs nav ko darīt, kā tikai lasīt.
10:00 - lasītāji , nāk viens pēc otra. Tos lasītājus, kuri šogad atnāk pirmo reizi , vajag pārreģistrēt, patīkami ka lasītāji atgriežas!!!
11:00 - nu jau visi 6 lasītāju datori, ir aizņemti, ja atnāks vēl, vajadzēs tos kas jau darbojas vairāk par stundu, palūgt lai nedaudz pastaigā, actiņas atpūtina. Tikai par to padomāju, ir jau klāt, pie datora, jāiet jāskatās, ko palūgt, aiziet pastaigā.
12:00 - laiks paskrēja nemanot, jau pusdienlaiks, kā jau pirmdienā!!!
13:00 - lasītāji jau gaida, jāiet vērt durvis un jau atkal visi datori ir aizņemti! Šodien skolās sākas projektu nedēļa, būs vairāk darbiņa. Lāču pamatskola, jau pieteicās atnāk ciemos uz bibliotēku.
14:00 - atnāca skolas autobuss, bērni, kā zirņi no paciņas, iebirst bibliotēkā!!! Vieniem grāmatas samainīt, citiem pie datoriem! Un sāk birt jautājumi, kur kādā saitē var atrast, atbildes uz projektu nedēļas jautājumiem  un informāciju par dažnedažādām tēmām!
Ar skolēnu pirmo vilni tikām galā! Nu jāgaida otro skolas autobusu plkst. 16:00
15:00 -Pa druskai nāk pieaugušie lasītāji ar tiem ir vienkāršāk, piedāvā jaunāko literatūru, presi, visi ir apmierināti.Šodien strādājam līdz 20:00, lasītāji turpina nākt, ļoti labi.
17:00 - mana darba diena, jau galā! Nododu estafeti, savai kolēģei, visi datori ir aizņemt. Tā nemanot paskrēja pirmdiena!


1 komentārs: